SUITE 2+1

SUITE 2+1

REZERVE ET

İki oda ve bir salondan oluşan dairemizin ebevyn odasında bir çift kişilik veya 2 tek kişilik, diğer odasında bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. 77 m² dairemiz 1 ek yatak ilave edilerek 4 kişilik konaklamaya uygundur.

- Suite’imizde sigara içilen veya içilmeyen seçenekleri mevcuttur. Dairede merkezi ısıtma ve klima bulunmaktadır.

- Dairedeki donanımlı Amerikan mutfak ve mutfak gereçleri (Çay makinası, tost makinası, mikrodalga fırın, bardak, çatal-bıçak-kaşık, tabak, tencere ve tava) sayesinde, misafirlerimize konaklamaları esnasında yiyecek ve içeceklerini hazırlama imkanı sunulmaktadır.

- Franke beyaz eşyalar (buzdolabı, kurutmalı çamaşır makinası, bulaşık makinası, set üstü ocak ve davlumbaz) siz misafirlerimizin ev konforunda konaklamanızı yapabilmeniz amacıyla dairelerimizde mevcuttur.

- Dairelerimizin her biri farklı dekore edilerek misafirlerimizin rahatlığı amacıyla bütün detaylar düşünülmüş uydu bağlantılı Samsung Smart TV, DVD, elektronik kasa, ütü ve ütü tahtası, saç kurutma makinası hizmetinize sunulmuştur.

- Ebeveyn ve ana banyo olmak üzere iki adet mermer döşenmiş banyoda bulunan buklet malzemeleri Coreshsuites için özel olarak hazırlanmış ve misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak sunulmuştur.

HEMEN REZERVASYON
Gri Creative