JUNIOR SUITE 1+1

JUNIOR SUITE 1+1

REZERVE ET

Bir oda ve bir salondan oluşan dairemizde bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. 59 m² dairemiz 1 ek yatak ilave edilerek 3 kişilik konaklamaya uygundur.

- Junior suite’imizde sigara içilen veya içilmeyen seçenekleri mevcuttur. Dairede merkezi ısıtma ve klima bulunmaktadır.

- Dairedeki donanımlı Amerikan mutfak ve mutfak gereçleri (Çay makinası, tost makinası, mikrodalga fırın, bardak, çatal-bıçak-kaşık, tabak, tencere ve tava) sayesinde, misafirlerimize konaklamaları esnasında yiyecek ve içeceklerini hazırlama imkanı sunulmaktadır.

- Franke beyaz eşyalar (buzdolabı,kurutmalı çamaşır makinası,bulaşık makinası,set üstü ocak ve davlumbaz) siz misafirlerimizin ev konforunda konaklamanızı yapabilmeniz amacıyla dairelerimizde mevcuttur.

- Dairelerimizin her biri farklı dekore edilerek misafirlerimizin rahatlığı amacıyla bütün detaylar düşünülmüş uydu bağlantılı Samsung Smart TV, DVD, elektronik kasa, ütü ve ütü tahtası, saç kurutma makinası hizmetinize sunulmuştur.

- Mermer olarak tasarlanmış banyoda bulunan buklet malzemeleri Coreshsuites için özel olarak hazırlanmış ve misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak sunulmuştur.

HEMEN REZERVASYON
Gri Creative